Śledź nas:
Change your language:

Rusztowania Gdynia

Rusztowania to niezbędne wyposażenie każdej budowy. Bez nich nie ma możliwości wykonania wielu istotnych prac. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem rusztowań. Dodatkowo skorzystać możecie również z szeregu usług z tym związanych, między innymi z możliwości montażu rusztowania na placu budowy.

Kiedy rusztowania są niezbędne?

Wszystkie prace, które wykonywane są na wysokościach, zawsze związane są z pewnego rodzaju zagrożeniem. W takich wypadkach każdy błąd może przyczynić się do poważnego w skutkach wypadku, zarówno dla pracowników, jak i dla osób postronnych. Z tego też powodu należy dołożyć starań, by na placu budowy pojawiły się wyłącznie najlepsze i najsolidniejsze rusztowania, zamontowane w profesjonalny sposób. Jeżeli zależy Państwu na zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i zminimalizowaniu ryzyka wypadku, zachęcamy do skorzystania z zakupu lub wynajmu naszych rusztowań.
Rusztowania Gdynia wynajem-min

Wszystkie rusztowania aluminiowe, jakie dostępne są w naszej ofercie, wykonywane są zgodnie z przepisami BHP oraz wytycznymi zawartymi w Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Każde rusztowanie poddawane jest wymagającym procesom kontrolnym, na każdym z etapów prac budowanych.

Oferujemy sprzedaż i wynajem rusztowań różnych typów, dopasowanych do typu obiektu, przy którym wykonywane są prace na wysokościach. Rusztowania Gdynia w zależności od rodzaju można stosować przy:

 • domach jednorodzinnych,
 • budownictwie mieszkaniowym,
 • biurowcach,
 • wysokościowcach,
 • obiektach sakralnych,
 • obiektach górniczych,
 • obiektach hutniczych,
 • obiektach stoczniowych,
 • obiektach lotniczych,
 • rafineriach,
 • elektrowniach,
 • budowlach zabytkowych.

W zależności od typu rusztowania można przeznaczyć je również do zastosowania przy innego rodzaju obiektach.

Wynajem i sprzedaż rusztowań to najlepsza oferta dla osób prywatnych i firm, które chcą zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa osobom pracującym i przebywającym na terenie placu budowy.
Rusztowania Gdynia-min

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac

Niezależnie od tego, czy decydujecie się Państwo na wynajem, czy zakup rusztowań, w każdym przypadku możecie liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym z etapów ich doboru. Pomoc dotyczy przede wszystkim wykonania precyzyjnych pomiarów oraz przeprowadzenia dokładnej analizy kosztowej, uwzględniającej wszystkie możliwości wykorzystania rusztowania do harmonogramu wykonywanych prac.

Jeżeli jest taka potrzeba, rusztowania projektowane są w sposób indywidualny, w zależności od potrzeb i wymogów danej budowy.

Decydując się na zakup lub wynajem rusztowań, możecie Państwo skorzystać również z dodatkowych usług takich jak montaż czy demontaż rusztowania. Rusztowania aluminiowe montowane i demontowane są wyłącznie przez osoby posiadające stosowne uprawnienia montażowe wydane przez IMBiGS.

Warunki najmu rusztowań

Rusztowania Gdynia dostępne są w zakupu, jak i najmie. W większości przypadków warunki wynajmu są ogólne a koszty najmu uzależnione między innymi od długości najmu ilości powierzchni roboczej, wysokości rusztowania przewidywanego o oraz kilku innych czynników ustalanych indywidualnie z kontrahentem.

Sprawdź również: