Śledź nas:
Change your language:

Rusztowania Olsztyn

Wypożyczenie sprzętu budowlanego, w tym np. wynajem rusztowań w mieście Olsztyn cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalnych firm remontowo-budowlanych, jak i klientów indywidualnych, którzy podejmują się realizacji prac na znacznej wysokości roboczej. Nic w tym dziwnego, ponieważ tego typu zleceń nie da się zrealizować bez wykorzystania specjalistycznego sprzętu, którego powierzchnia robocza jest w stanie zapewnić stabilne, komfortowe, a co ważniejsze bezpieczne warunki pracy.

Rusztowania – czym są i dlaczego są niezbędne podczas budowy?

Rusztowania aluminiowe to specjalne systemy, które pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju prac remontowych, budowlanych i modernizacyjnych na wysokościach takich jak np. tynkowanie ścian budynków, czy też montaż instalacji elektrycznej. Zapewniają wygodę i bezpieczeństwo pracownikom, jednak, aby mogły odpowiednio spełniać swoje funkcje, winny być dostosowane do konkretnych potrzeb. Mowa w tym momencie nie tylko o dokładnych wymiarach budynku, ale także o obciążeniu, na jakie będzie wystawiona rusztowanie. Znając wspomniane dane, będziemy mogli dopasować rusztowanie zarówno pod względem wielkości, jak i szerokości konstrukcji, a także klasy obciążeniowej podestów.
Rusztowania Olsztyn-min

Rusztowania elewacyjne - poznaj zalety wynajmu

Zakup rusztowania budowlanego o konstrukcji jezdnej lub elewacyjnej dla wielu przedsiębiorstw może okazać się inwestycją, która będzie przekraczała ich możliwości finansowe. Doskonałą alternatywą w tym przypadku jest taka usługa, jak wynajem rusztowań, która oferowana jest przez naszą firmę również w mieście Olsztyn i niesie za sobą szereg wymiernych korzyści takich jak np.:

  1. Stosunkowo niskie koszty wynajmu – w ten sposób firmy mają możliwość wypracowania oszczędności finansowych, dlatego że wynajem jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup rusztowania. Zaawansowane systemy kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych, gdzie za wypożyczenie zapłacimy jedynie kilkadziesiąt lub kilkaset złotych za dobę w zależności od modelu. Nic więc dziwnego, że z omawianej opcji korzystają firmy, które takich konstrukcji potrzebują okazjonalnie.
  2. Brak odpowiedzialności za sprzęt – chodzi o konieczność ciągłego utrzymywania systemu w dobrym stanie technicznym. Ewentualne zaniedbanie lub uszkodzenie konstrukcji stanowi poważne zagrożenie na placu budowy. Decydując się na wypożyczenie rusztowania, nie musimy się martwić jego regularną konserwacją, a co za tym idzie serwisowaniem i poddawaniem przeglądom technicznym, co również pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
  3. Brak problemów z magazynowaniem i transportem – chcąc przetransportować rusztowanie w konkretne miejsce, wymagane jest posiadanie floty specjalistycznych pojazdów przeznaczonych do przewożenia tego typu konstrukcji. Generuje to kolejne koszty dla firmy tak, samo, jak zadbanie o odpowiednie zaplecze przestrzenne, które pozwoli na magazynowanie systemu, co czyni wynajem rusztowania bardziej opłacalnym niż jego zakup.
  4. Szansa na rozwój w przypadku początkujących przedsiębiorstw – bardzo często młode firmy, które są w początkowej fazie działalności na rynku budowlanym, nie dysponują wystarczającym kapitałem, pozwalającym na jednorazowy nakład finansowy w tak dużej kwocie. Oferta wynajmu rusztowania pozwala im na nieprzerwane świadczenie usług przy jednoczesnym rozwijaniu prowadzonej działalności bez konieczności zaciągania zobowiązań finansowych.
Rusztowania Olsztyn wynajem-min

Dlaczego nasza firma?

Działalność naszej firm od wielu lat związana jest zarówno ze sprzedażą, jak i wynajmem rusztowań, podnośników oraz podestów ruchomych. Swym obszarem obejmuje nie tylko województwo warmińsko mazurskie, ale także resztę polskich województw, z których klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu budowlanego na miarę ich aktualnych potrzeb. Dodatkowo dla stałych kontrahentów posiadamy specjalne oferty rabatowe.

Sprawdź również: