Śledź nas:
Change your language:

Rusztowania Oleśnica

Nasza firma oferuje wysokiej jakości rusztowania aluminiowe. Zajmujemy się nie tylko ich wynajmem, ale również sprzedażą i montażem. Wybierając nasze rusztowania , zyskujesz pewność, że uda ci się przeprowadzić nawet bardzo wymagające projekty budowlane. Doświadczenie zatrudnionych u nas osób, profesjonalizm i zaangażowanie w każdy z projektów sprawiają, iż warto wybrać nasze rusztowania modułowe.
Rusztowania Oleśnica wynajem-min

Rusztowania Oleśnica - co dokładnie oferuje nasza firma?

Nasza firma zajmuje się wynajmem, jak również kompleksowym montażem rusztowań. Korzystając z naszej oferty, można wybrać oprócz rusztowań fasadowych również takie jak:

  • rusztowanie modułowe - konstrukcje tego rodzaju złożone są z wielu pojedynczych części - stężeń, poprzecznic oraz stojaków, które łączy się ze sobą przy pomocy specjalnych zamków, głowic i łącznic. To rozwiązanie umożliwia wznoszenie skomplikowanych konstrukcji, którymi można otoczyć obiekty mające nietypowe kształty. Jest często używane np. w przemyśle stoczniowym, w czasie prac konserwacyjnych na terenie zabytkowych kamienic, jak i podczas budowania trybun oraz scen. Zamontowanie takiego rusztowania jest jednak bardziej skomplikowane i pracochłonne niż w wypadku innych konstrukcji,
  • rusztowanie ramowe - ten typ konstrukcji składa się z płaskich ram, które ustawiane są pionowo, a później łączone razem i usztywniane przy pomocy stężeń i pomostów. Wszystkie elementy łączone są ze sobą z zastosowaniem uchwytów sworzniowo-zapadkowych. Następnie mocuje się je do obiektu przy pomocy kotw. Dzięki temu wszystkiemu takie rusztowanie jest w pełni bezpieczne dla pracowników, a przy tym też szybkie i łatwe do zamontowania. Pozwala na wznoszenie wysokich konstrukcji, z uwagi na co sprawdza się głównie w budownictwie kubaturowym i miejskim,
  • rusztowanie złączkowo-rurowe - ten rodzaj konstrukcji to rozwiązanie nie systemowe. Złożone jest z rur mających różną długość i połączonych odpowiednimi złączkami. Wykorzystuje się je rzadziej na budowach z uwagi na czasochłonny montaż.
Rusztowania Oleśnica-min

Dlaczego warto wybrać nasze rusztowania?

Powodów, dla których warto wybrać zakup albo wynajem rusztowań z naszej firmy, jest naprawdę sporo. Wśród nich warto wymienić:

  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb - każdy z projektów budowlanych jest wyjątkowy, dlatego też niezbędne jest indywidualne podejście, aby zrozumieć oczekiwania i potrzeby inwestora. Dobieramy zatem każde rusztowanie aluminiowe do danego projektu,
  • bezpieczeństwo - oferowane przez nas konstrukcje, tworzone są w zgodzie ze standardami jakości. Dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że ich użycie zwiększy ryzyko wypadku w pracy. Prowadząc wynajem czy sprzedaż rusztowań, sprawdzamy za każdym razem ich stan techniczny, dlatego nie ma obaw o jakość ich wykonania,
  • niezawodność i terminowość - nasza firma dokłada wszelkich starań, aby złożone przez klientów zamówienia na wynajem czy kupno rusztowań, były realizowane w czasie zgodnym z oczekiwaniami.

Jeśli chcesz skorzystać z wynajmu lub kupić od nas rusztowania elewacyjne, skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową, telefon lub formularz kontaktowy.
Sprawdź również: