Śledź nas:
Change your language:

Sprzedaż i wynajem rusztowań Lublin

Wynajem rusztowań — Lublin

Niebezpieczne prace na dużych wysokościach najlepiej wykonywać z pomocą rusztowania ramowego. Jest to bezpieczna konstrukcja tymczasowa, którą możesz wypożyczyć u nas. Lekkość, jaką charakteryzują się rusztowania aluminiowe, sprawia, że z łatwością można je demontować, przewozić na inne miejsce i składać z powrotem do pożądanej wysokości. Zapewnia to wysoką elastyczność pracy. Stabilna i mocna konstrukcja rusztowania oznacza najwyższe bezpieczeństwo oraz swobodę ruchu.

Dlaczego warto wybrać nasze rusztowania?

Praca na wysokości jest niezwykle niebezpieczna, a ewentualny upadek może stanowić zagrożenie zdrowia i życia. Dlatego w naszej firmie stawiamy na bezpieczeństwo:

  • rusztowania ramowe wykonane są z mocnego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu konstrukcja może przenosić duże obciążenia (ciężar pracowników, narzędzi i urządzeń),
  • lekkie rusztowania aluminiowe można z łatwością przewozić z jednego miejsca na inne, co zapewnia maksymalną elastyczność pracy,
  • konstrukcja składa się z prostych elementów, które można łączyć w dowolny sposób, zgodnie z techniką montażu (zapewnienie stabilności). W ten sposób można uzyskać dowolną długość oraz wysokość rusztowania ramowego, dopasowując go do budynku, przy którym trwają prace,
  • atrakcyjne warunki wynajmu, które sprawią, że wynajęcie rusztowania Lublin jest zawsze opłacalne.

Nasi pracownicy są też zawsze dostępni. Błyskawiczne wsparcie techniczne w razie pytań lub wątpliwości pozwoli Ci ukończyć każde zadanie bez opóźnień.
wynajem rusztowań lublin

Stabilizacja rusztowania

W czasie pracy na wysokości bardzo ważna jest stabilizacja podłoża. Rusztowania ramowe zostały skonstruowane w taki sposób, by zapewnić całkowicie bezpieczne warunki prac budowlanych. Jednak do prawidłowego montażu konstrukcji konieczna jest znajomość sposobów kotwienia, posadowienia oraz stężania rusztowań. Odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów zapobiega utracie stateczności rusztowania elewacyjnego. Z tego względu oferujemy również złożenie konstrukcji przez naszych doświadczonych monterów. W ten sposób zyskasz pewność, że będzie można w bezpieczny sposób korzystać z rusztowania ramowego.

Rusztowania Lublin — do wszystkich prac budowlanych

W naszej ofercie znaleźć można również specjalne rozwiązania. Rusztowania przejezdne, posiadające dodatkowe kółka, pozwalają przesuwać całą konstrukcję wraz z postępem prac. Dzięki temu nie musisz zamawiać dużej ilości elementów. Oznacza to zatem mniejsze koszty! Natomiast lekka konstrukcja nie wymaga dużej siły do przestawienia konstrukcji o kilka metrów.
rusztowanie lublin

Potrzebujesz rusztowania? Zadzwoń już teraz

W naszej ofercie znajdziesz rusztowania przejezdne, ramowe i aluminiowe, które doskonale sprawdzają się praktycznie do wszystkich prac budowlanych. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz jakieś wątpliwości, napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin. Jeśli nie masz doświadczenia, wystarczy, że opiszesz, jakie prace musisz wykonać, a doradzimy, jakie rusztowania elewacyjne sprawdzą się w Twoim przypadku. Wycenimy również ich wynajem i prześlemy Ci naszą ofertę. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

 Sprawdź również: