Śledź nas:
Change your language:

Wynajem rusztowań Bielsko-biała

Trudno zadbać o bezpieczeństwo na budowie bez solidnego rusztowania. To ono stwarza warunki do organizacji stanowiska pracy na wysokości i jest solidną podstawą służącą do przechowywania materiałów i narzędzi budowlanych. Oferujemy wynajem rusztowań dostępnych w różnych konfiguracjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rodzaje rusztowań - co wybrać?

Nasza działająca w mieście Bielsko Biała wypożyczalnia rusztowań oferuje najwyższej jakości sprzęt o zróżnicowanej wysokości roboczej. Rusztowania dzielą się na kilka rodzajów. Najważniejsze z nich to rusztowania elewacyjne, wolnostojące, jezdne, ale też modułowe, wiszące, specjalne i wspornikowe. Należy również pamiętać, że niektóre klasyfikacje rusztowań dzielą je na typowe i nietypowe. Te pierwsze nie wymagają dokumentacji projektowej, gdyż montuje się je zgodnie z instrukcją montażu. Oferujemy rusztowania aluminiowe, które:

  • są odporne na działanie czynników pogodowych,
  • zapewniają dużą odporność na obciążenie,
  • charakteryzują się prostotą montażu,
  • gwarantują komfort i bezpieczeństwo pracy.
Rusztowania Bielsko-Biała wynajem-min

Rusztowanie przejezdne najważniejsze informacje

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się rusztowania przejezdne, które w niektórych sytuacjach mogą zastąpić rusztowania elewacyjme. Służą one zarówno osobom fizycznym, jak i firmom prywatnym. Wykorzystuje się je przede wszystkim w trakcie remontów, jak i podczas stawiania budynków o zróżnicowanej wysokości. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje rusztowania w trzech wariantach:

  1. Rusztowania modułowe - składają się z mniejszych elementów, które z łatwością można połączyć już na placu budowy. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować kształt rusztowania do elewacji o standardowych lub rzadko spotykanych kształtach. Rusztowania modułowe wykorzystywane są również w scenografii teatralnej, jako elementy konstrukcji scenicznej.
  2. Rusztowania ramowe - jest to konstrukcja, której szkieletem są stalowe ramy o dość dużych rozmiarach. Rusztowania te składają się z mniejszej liczby elementów niż konstrukcje modułowe.
Rusztowania Bielsko-Biała-min

Dlaczego warto nas wybrać? Nasza wypożyczalnia rusztowań bielsko już od wielu lat zapewnia wynajem sprzętu budowlanego posiadającego wszystkie niezbędne certyfikaty. Działamy nie tylko na terenie miasta Bielsko Biała, ale również poza jego granicami. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również: