Śledź nas:
Change your language:

Sprzedaż i wynajem rusztowań Szczecin

Przedstawiamy Państwu usługę, dzięki której będziecie mogli zarabiać dla swojej firmy jeszcze więcej, oferując profesjonalne usługi budowlane — wynajem rusztowań. Dysponujemy dużą ilością sprzętu do wypożyczenia i zapewniamy najkorzystniejsze rozwiązania, które sprawiają, że wypożyczać okazuje się dużo łatwiej i taniej, niż kupować!

Jakie rusztowania oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rusztowania aluminiowe charakteryzujące się niezwykłą lekkością, ale również mobilnością, wytrzymałością na obciążenia i odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. To sprzęt, który najczęściej wykorzystywany jest przy pracach ogólnobudowlanych i remontowych o węższym zakresie. Na specjalne potrzeby, to znaczy do użytkowania na większych wysokościach i powierzchniach, polecamy specjalistyczne rusztowania elewacyjne cechujące się łatwością montażu i demontażu, a także dużą nośnością. Wszystkie nasze rusztowania przeznaczone są do praktycznego zastosowania i pozwalają wykonać wiele prac dużo szybciej — bo sprawniej, bez wspinania się po drabinach.
rusztowanie szczecin

Przy jakich pracach sprawdzą się nasze rusztowania?

Rusztowania dostępne w naszej firmie do wynajęcia różnią się od siebie wysokością, sposobem montażu, rozmiarem, czy nawet materiałem, z którego są wykonane. Można je stosować w bardzo wielu sytuacjach. Najczęściej nasze rusztowania wypożyczane są przez firmy budowlane oraz oferujące docieplenia budynków, które nie mogą sobie pozwolić na posiadanie takiego sprzętu na wyłączność albo nie mają odpowiedniej floty umożliwiającej transport rusztowań w miejsce, w którym ma być wykonywana budowa. Często rusztowania wypożyczamy także przedsiębiorstwom zajmującym się utrzymaniem elewacji w czystości, do prac na niewielkich wysokościach podczas mycia ciśnieniowego. Wymiana dachu, okien, malowanie elewacji, montaż balustrad balkonowych — te i inne czynności mogą być zrealizowane sprawniej przy użyciu rusztowań o odpowiedniej wielkości.

Komu oferujemy nasze usługi?

Usługi wypożyczenia rusztowania kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw budowlanych czy remontowych, ale również mniejszych wykonawców — firm jednoosobowych zajmujących się drobnymi pracami ogólnoremontowymi. Wypożyczamy rusztowania także osobom prywatnym, które potrzebują ich w celu przeprowadzenia niewielkich remontów w swoim domu, bez potrzeby kupowania stelaży na własność.
wynajem rusztowań w szczecinie

Jakie dodatkowe usługi oferujemy?

Zapewniamy nie tylko wynajem rusztowań, ale również fachowe doradztwo. Wystarczy, aby odpowiedzieli nam Państwo na pytanie, na jakiej wysokości będą przeprowadzane prace, i jakiego będą one rodzaju, a nasi pracownicy z pewnością polecą Państwu rusztowania odpowiadające Państwa potrzebom. Oprócz tego gwarantujemy także transport i profesjonalny montaż rusztowań, dzięki któremu zyskują Państwo pewność, że zostały one złożone poprawnie, bez konieczności angażowania w to własnych sił i czasu. Po skończonej pracy zapewnimy także demontaż rusztowań, aby nie musieli Państwo wykonywać tego na własną rękę. W razie jakichkolwiek pytań — pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.

Sprawdź również: