Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Śledź nas:
Change your language:

Rusztowania Katowice

Trudno wyobrazić sobie plac budowy bez rusztowań. Konstrukcje te zapewniają możliwość realizacji prac na wysokościach w bezpieczny dla wykonawcy sposób. Nasze rusztowania zaprojektowane są tak, aby zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo, komfort pracy i dużą przestrzeń roboczą.

Co możemy zaproponować?

W naszej ofercie można znaleźć m.in. rusztowania jezdne, które po zmontowaniu są osadzone na specjalnych kółkach. Dzięki temu użytkownik może przemieścić je w dowolne miejsce, zapewniając możliwość pracy nad konkretną ścianą, elewacją lub elementem architektonicznym. Na rynku są też rusztowania ramowe, czyli — mówiąc inaczej — konstrukcje elewacyjne, które są mocowane bezpośrednio do budynku za pomocą kotew. Jednym z rodzajów rusztowań ramowych są tzw. rusztowania warszawskie. Są to konstrukcje przeznaczone do pracy na stosunkowo niewielkich powierzchniach.
rusztowania katowice

Jak montujemy i demontujemy rusztowania Katowice?

Oferujemy kompleksowy wynajem rusztowań wraz z usługą montażu i demontażu. Nasze konstrukcje są wyposażone w wytrzymałe, a zarazem bardzo proste w obsłudze systemy mocujące, dzięki którym łączenie poszczególnych elementów rusztowania jest bardzo proste. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje rusztowań aluminiowych, które charakteryzują się dużą odpornością na działanie wilgoci i innych czynników zewnętrznych.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo elastyczną ofertę, w ramach której zapewniamy wynajem rusztowań o bardzo zróżnicowanych parametrach. Nasi klienci mogą wybierać spośród rusztowań o:

  • zróżnicowanej wysokości, która jest uzależniona od konstrukcji i technologii budowy lub remontu wybranego budynku,
  • szerokim zakresie maksymalnych obciążeń, dzięki czemu rusztowania aluminiowe są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac (z np. z ciężkimi urządzeniami),
  • dowolnej powierzchni roboczej, gdyż rusztowania przejezdne i elewacyjne mogą cechować się bardzo zróżnicowaną szerokością podestu,
  • dowolnym sposobie montażu, który jest dostosowany przede wszystkim do warunków miejscowych panujących na budowie.
wynajem rusztowania katowice 2

Rusztowania — jakość i bezpieczeństwo

Naszym klientom proponujemy rusztowania aluminiowe, które spełniają wszystkie założenia BHP dotyczące pracy na wysokościach. Oferujemy sprzęt, który posiada odpowiednie certyfikaty, a jednocześnie jest łatwy w montażu i demontażu. Naszym klientom proponujemy również rusztowania przejezdne, które mogą być wykorzystywane zarówno do prac realizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich zaletą jest specjalna konstrukcja kółek, która zapobiega zniszczeniu np. delikatnych podłóg drewnianych.

Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać właściwe rusztowania do specyfiki danej inwestycji, a także zaproponujemy rozwiązania skrojone na każdy, budowlany i remontowy budżet.

Sprawdź również: