Śledź nas:
Change your language:

Sprzedaż i wynajem podestów Gdańsk

Bez rusztowania nie są możliwe żadne prace konstrukcyjne. Jest to niezwykłe ułatwienie przy pracach wykończeniowych, budowalnych i instalacyjnych. Rusztowania umożliwiają pracę na wysokości tak długo, jak jest to potrzebne- potem wystarczy je rozmontować i cieszyć się efektami. Jeśli nie chcesz kupować ich na własność, z pomocą przychodzi nasza firma oferująca wynajem rusztowań. Chcesz sprawdzić, co mamy w ofercie i jak możemy pomóc Ci w Twoich pracach? Zapraszamy do lektury!

Rusztowanie jezdne

Wyposażone w ramy z kółkami rusztowania przejezdne są mobilne, co jest ich dużą zaletą, kiedy często odbywa się zmiana stanowiska pracy. Gdy występuje większe obciążenie, opiera się je na stopach, żeby odciążyć kółka. Lekka konstrukcja i wysoka stabilność rusztowania przejezdnego to niektóre z powodów, dla których te konstrukcje są jednymi z najpopularniejszych w naszej firmie oferującej wynajem rusztowań. Klienci dodatkowo cenią sobie łatwy i szybki montaż, a także wysokie bezpieczeństwo konstrukcji.

Rusztowanie aluminiowe

Jedne z rusztowań, jakie możesz od nas wynająć na terenie Gdańska, to rusztowania aluminiowe. Są one o wiele lżejsze niż te wykonane ze stali, dzięki czemu ich transport i montaż jest niezwykle łatwy. Są one również mniejszym obciążeniem dla fasady budynku. Popularność konstrukcji aluminiowych rośnie z roku na rok, a wysłużona stal zostaje daleko w tyle. Jest to dobrze widoczne w naszej firmie oferującej wynajem rusztowań Gdańsk, gdzie coraz więcej klientów prosi o lekkie pomoce budowlane łatwe w transporcie.
rusztowania gdańsk  

Rusztowanie elewacyjne

Najczęściej spotykane konstrukcje na budowach to rusztowania elewacyjne. Są one oparte na pionowym profilu nośnym, który jest zbudowany z prefabrykowanych płaskich ram. Są one kotwione, aby została zapewniona statyczność i sztywność całej konstrukcji. Wybierając rusztowania elewacyjne, należy zwrócić uwagę między innymi  na ich nośność. Sprawdzają się one najlepiej przy pracach remontowo-wykończeniowych fasad i elewacji. To jedne z najczęściej wypożyczanych konstrukcji w wynajem rusztowań Gdańsk.

Montaż rusztowania

Każda konstrukcja powinna zostać odebrana przez nadzór techniczny, dlatego rusztowanie Gdańsk powinno być zbudowane przez przeszkolone osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. W dzienniku budowy, który jest uzupełniany przez kierownika, powinno być opisane przeznaczenie rusztowania. Całość powinna spełniać wymogi bezpieczeństwa, aby rusztowanie Gdańsk nie zagrażało osobom postronnym.
wynajem rusztowania gdańsk

Wynajem rusztowania to niezwykłe ułatwienie dla firm, które nie mają miejsca na tak duży ekwipunek lub które mają różnorodną ofertę. Na dostępne u nas różne rodzaje konstrukcji mogą zostać dopasowane do potrzeb użytkownika. Najpopularniejsze z nich to rusztowania aluminiowe, elewacyjne i warszawskie. Podczas pracy na takich konstrukcjach, należy pamiętać o bezpieczeństwie- noszenie kasku i szelek to obowiązek każdego pracownika. Jeśli szukasz rusztowań na wynajem na terenie Gdańska, skontaktuj się z nami.

Sprawdź również: