Śledź nas:
Change your language:

Sprzedaż i wynajem podestów Gdańsk

Część prac wykonywanych na placach budowy odbywa się na znacznych wysokościach. Wiąże się to z koniecznością zapewnienia pracownikowi odpowiednich warunków pracy na wysokości, a przede wszystkim — odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu kompleksowy wynajem podnośników, zapewniając dostęp do sprzętu o zróżnicowanym zastosowaniu i bardzo szerokich możliwościach technicznych.

Co możemy Państwu zaoferować?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od lat oferuje wynajem podestów budowlanych. Zapewniamy najwyższą jakość i niezawodność sprzętu, a także jego szybką dostawę i to niezależnie od lokalizacji placu budowy. Nasza firma posiada sprzęt spełniający wszystkie najważniejsze normy techniczne. Oznacza to, że pracownicy wykonujący prace budowlane na wysokości, mogą czuć się w nich całkowicie bezpiecznie.

Zakres naszej oferty

Oferujemy wynajem podestów sprawdzonych marek. W naszym asortymencie posiadamy m.in.:

  • Podesty przegubowe — są to urządzenia, za pomocą których można dotrzeć w każde, nawet trudnodostępne miejsca na dużych wysokościach. Podesty przegubowe zostały wyposażone w zestaw siłowników hydraulicznych, dzięki którym obsługa urządzenia jest bardzo prosta.
  • Podesty teleskopowe — są to modele wyróżniające się długą, rozkładaną konstrukcją nośną, dzięki której pracownicy mogą pracować na bardzo dużych wysokościach. Nasze podesty teleskopowe zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu można z nich korzystać niezależnie od panujących na danej budowie warunków.
  • Podesty nożycowe — to urządzenia składające się ze specjalnego mechanizmu podnoszącego, zdolnego do podniesienia bardzo dużych ciężarów. Podesty nożycowe sprawdzają się w trakcie najbardziej wymagających prac budowlanych.

Dlaczego warto wybrać nasz sprzęt?

Naszym najważniejszym atutem jest maksymalna dbałość o bezpieczeństwo. Urządzenia dostępne w naszym asortymencie są naprawiane i serwisowane z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, dzięki którym pracują one niezawodnie. Co więcej, proponujemy Państwu wynajem podnośników, które spełniają wszystkie normy techniczne i prawne. Z naszych podestów ruchomych można korzystać w trakcie prac wykończeniowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych, a także podczas montażu sieci telekomunikacyjnych. Nasze podnośniki koszowe zapewniają optymalną nośność, stając się tym samym funkcjonalnym narzędziem pracy.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm — to nasze atuty!

Dbamy o nasz sprzęt. Oferując wynajem podestów ruchomych, dbamy o to, by dostarczane do Państwa podnośniki koszowe były w pełni niezawodne. Naszym klientom proponujemy wynajem podestów ruchomych na przejrzystych zasadach. Sprzęt, który do Państwa dociera, jest w obecności klienta sprawdzany pod kątem technicznym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze podnośniki nożycowe będą służyć Państwu długi okres czasu. Jesteśmy firmą stawiającą przede wszystkim na elastyczność współpracy. I właśnie dlatego nasze podesty ruchome są dostępne na bardzo korzystnych warunkach.

Podsumowując, dostępne u nas podesty ruchome to sprzęt, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy, że nasze podnośniki nożycowe, teleskopowe i przegubowe sprawdzą się na każdej budowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!