Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Śledź nas:
Change your language:

Serwis

UpRight Lifts ManualsProfesjonalny serwis i naprawa podnośników to najlepsze rozwiązanie gwarantujące utrzymanie specjalistycznego sprzętu w należytej kondycji.
Dzięki doświadczonej kadrze stale podnoszącej poziom kompetencji podczas uczestnictwa w branżowych szkoleniach z zakresu konserwacji i obsługi, zapewniamy najwyższy poziom obsługi zgodnej zarówno z oczekiwaniami partnerów, jak i z wymaganiami Urzędu nadzoru Technicznego.

Serwis podnośników nożycowych obejmuje między innymi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, fachowe doradztwo, konserwację i przeglądy okresowe oraz bogaty asortyment części zamiennych.
Naprawa podnośników ruchomych realizowana jest przez nas błyskawicznie – standardowy czas intercesji niezależnie od usterki bądź uszkodzenia trwa 24-48 godzin.

Bezpieczne i w pełni sprawne maszyny do prac na wysokościach wymagają regularnych przeglądów i błyskawicznych interwencji w przypadku ustąpienia jakiejkolwiek awarii, dlatego nasi pracownicy świadczą usługi zarówno w siedzibie firmy, jak i w miejscu wybranym przez klienta.

Wiedząc, że podesty ruchome należą do urządzeń podatnych na uszkodzenia, zapewniamy stały dostęp do części zamiennych w atrakcyjnych cenach.
Nasz serwis i naprawa podnośników korzystają z profesjonalnie wyposażonych aut serwisowych, co znacznie skraca czas naprawy.

Do dyspozycji naszych klientów jest grupa  pracowników serwisu, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie podestów ruchomych oraz wymagane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Nasi serwisanci corocznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producenta i podwyższają swoje kwalifikacje.

Firma Instant Polska postawiła na stworzenie prężnego i doświadczonego serwisu.


Nasza oferta serwisowa to przede wszystkim:

-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu
-interwencja serwisu w terminie 24 do 48 godzin
-bogaty magazyn części zamiennych
-szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu
-przeglądy okresowe i konserwacja urządzeń
-fachowe doradztwo

Zapraszamy do kontaktu!