Śledź nas:
Change your language:

Serwis

Profesjonalny serwis i naprawa podnośników to najlepsze rozwiązanie gwarantujące utrzymanie specjalistycznego sprzętu w należytej kondycji.
Dzięki doświadczonej kadrze stale podnoszącej poziom kompetencji podczas uczestnictwa w branżowych szkoleniach z zakresu konserwacji i obsługi, zapewniamy najwyższy poziom obsługi zgodnej zarówno z oczekiwaniami partnerów, jak i z wymaganiami Urzędu nadzoru Technicznego.

Serwis podnośników nożycowych obejmuje między innymi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, fachowe doradztwo, konserwację i przeglądy okresowe oraz bogaty asortyment części zamiennych.
Naprawa podnośników ruchomych realizowana jest przez nas błyskawicznie – standardowy czas intercesji niezależnie od usterki bądź uszkodzenia trwa 24-48 godzin.

Bezpieczne i w pełni sprawne maszyny do prac na wysokościach wymagają regularnych przeglądów i błyskawicznych interwencji w przypadku ustąpienia jakiejkolwiek awarii, dlatego nasi pracownicy świadczą usługi zarówno w siedzibie firmy, jak i w miejscu wybranym przez klienta.

Wiedząc, że podesty ruchome należą do urządzeń podatnych na uszkodzenia, zapewniamy stały dostęp do części zamiennych w atrakcyjnych cenach.
Nasz serwis i naprawa podnośników korzystają z profesjonalnie wyposażonych aut serwisowych, co znacznie skraca czas naprawy.

Do dyspozycji naszych klientów jest grupa  pracowników serwisu, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie podestów ruchomych oraz wymagane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Nasi serwisanci corocznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producenta i podwyższają swoje kwalifikacje.

Firma Instant Polska postawiła na stworzenie prężnego i doświadczonego serwisu.


Nasza oferta serwisowa to przede wszystkim:

-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu
-interwencja serwisu w terminie 24 do 48 godzin
-bogaty magazyn części zamiennych
-szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu
-przeglądy okresowe i konserwacja urządzeń
-fachowe doradztwo

Zapraszamy do kontaktu!


Okresowe przeglądy i naprawy podnośników


Okresowe przeglądy i naprawy podnośników

Podnośniki to specjalistyczne konstrukcje opierające się na działaniu siłowników hydraulicznych, których zastosowanie pozwala na unoszenie i opuszczanie stosunkowo ciężkich przedmiotów przy niewielkim nakładzie siły. Tego typu rozwiązania z powodzeniem wykorzystywane są w wielu różnorodnych obszarach – przenośniki znajdują swoje zastosowanie głównie podczas przeprowadzania prac na wysokości wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także przy pracach porządkowych, pracach montażowych czy podczas działań realizowanych przez służby ratownicze.

Efektywna i bezpieczna eksploatacja podnośników podczas realizacji tego typu zadań na wysokościach, wymaga zadbania o okresowe przeglądy i naprawy podnośników, które pozwalają na wykrycie awarii i nieprawidłowości w funkcjonowaniu przenośnika, a także natychmiastowe wdrożenie odpowiednio dobranych działań naprawczych. Chcąc postawić na sprawdzoną firmę dbającą o bezpieczną eksploatację podnośników, warto postawić na serwis podnośników UpRight, Snorkel, Sumner

Serwis podnośników UpRight/ Snorkel

W UpRight/ Snorkel rozumiemy, jak istotne jest bezpieczne funkcjonowanie podnośników przeznaczonych do realizacji różnego rodzaju zadań na wysokościach. Decydując się na proponowane przez nas usługi, masz pewność, że stawiasz na profesjonalny i prężnie działający serwis podnośników.

Wśród proponowanych przez UpRight/Snorkelusług znajdują się przeglądy okresowe, konserwacja oraz gwarancyjna i pogwarancyjna naprawa podnośników, a także wymiana podzespołów przeprowadzana przy pomocy bogatego asortymentu części zamiennych zgodnie z zaleceniami Lifts Manuals. Wszystkie prowadzone przez nas czynności serwisowe na terenie Polski prowadzone sa na podstawie UpRight/Snorkel/Sumner Lifts Manuals, i pozwalają na utrzymanie specjalistycznego sprzętu naszych klientów w doskonałej kondycji, co przekłada się na bezpieczną eksploatację stosowanych rozwiązań.

Serwis podnośników UpRight/ Snorkel– dlaczego my?

Instant Polska to profesjonalny -specjalistyczny serwis podnośników hydraulicznych, który w swoich działaniach stawia oczekiwania i potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu. Zdecydowanie się na proponowane przez nas usługi obejmujące okresowe przeglądy, konserwacje oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pozwala na zyskanie szeregu korzyści, do których zaliczamy aspekty, takie jak:

  • wykwalifikowana kadra stale podnosząca swoje kompetencje i zdobywająca nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach z zakresu konserwacji i obsługi,
  • wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie uprawnień w zakresie podestów ruchomych określonych w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • najwyższy poziom realizowanych usług,
  • błyskawiczna naprawa podnośników hydraulicznych,
  • stały dostęp do wysokiej klasy części zamiennych dostępnych w atrakcyjnych cenach danego producenta
  • elastyczność realizowanych działań poprzez zapewnienie możliwości naprawy podnośników zarówno w siedzibie firmy, jak i w dowolnym miejscu wybranym przez klienta.