Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Śledź nas:
Change your language:

Remont dachu z podnośnika

Praca na wysokościach to zadanie niełatwe, które powinien wykonywać doświadczony operator. Musi on posiadać nie tylko uprawnienia i doświadczenie do prac wykonywanych kilka lub kilkanaście metrów nad ziemią, ale i powinien dysponować odpowiednim, dobrej jakości sprzętem. Podesty ruchome to doskonałe rozwiązanie, ponieważ są bardzo funkcjonalne i ułatwiają wykonywanie wielu skomplikowanych prac, takich jak np. remont dachu. Przy pracach naprawczych czy remontowych dachu warto skorzystać tego rodzaju urządzenia.

Dlaczego warto wykorzystać podesty ruchome do remontu dachu?

Nieważne czy dach znajduje się na jednokondygnacyjnym budynku czy na wieży kościoła jego naprawa zawsze wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Należy jednak dobrać rodzaj podnośnika do wysokości i rodzaju wykonywanych robót remontowych. Bardzo dobrym wyborem są zwyżki z wysięgnikiem bocznym i wygodną platformą roboczą, ponieważ umożliwiają manewrowanie na boki, co pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc na dachu. Remont dachówek z podnośnika na przyczepie jest wygodny i szybki. Pozwala na okresowe przeglądy dachu w raz z orynnowaniem, co zapobiega poważnym jego usterkom, takim jak kruszenie się dachówek czy ich odpadanie, co groziłoby niebezpieczeństwem dla przypadkowych przechodniów.

Podesty ruchome na sprzedaż lub na wynajem - kupić czy wynająć?

W przypadku sporadycznej naprawy dachu najlepszym rozwiązaniem jest wynajem. Firma wynajmująca podesty ruchome udostępni sprzęt dobrej jakości, który jest sprawny technicznie i bezpieczny pod każdym względem. Nie trzeba się martwić konserwacją, serwisowaniem, transportem ani przechowywaniem. Na pewno wynajem podnośników elektrycznych jest dużo tańszy, niż zakup zazwyczaj drogiego urządzenia. Kupno podnośnika jest dobrym rozwiązaniem dla firm remontowo-budowlanych, które zajmują się naprawami dachów i innymi pracami na wysokościach. Zaletą takiej opcji jest stała dostępność urządzenia, dzięki czemu można realizować zlecenia bez żadnych przestojów.

Wybierz najlepszy sprzęt

Zarówno przedsiębiorstwo remontowo-budowlane jak i osoba prywatna może skorzystać z usługi firmy Instant Polska Sp. Zo.o., która zajmuje się wynajmem i sprzedażą zwyżek najwyższej jakości. W ofercie znajduje się wiele modeli, takich jak kompaktowe podesty nożycowe, podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym, podesty teleskopowe, które mogą pracować na znacznych wysokościach. Wszystkie urządzenia są wysokiej jakości i cechują się kompaktową, nowoczesną i funkcjonalną konstrukcją, dzięki czemu idealnie nadają się do remontów i montaży dachów. Remont dachu z podnośnika to najlepsze rozwiązanie.