Śledź nas:
Change your language:

Podnośniki Sosnowiec

W naszej ofercie znajdują się podnośniki różnego rodzaju. Korzystne ceny i przejrzyste umowy, sprawiają, że nasze podnośniki Sosnowiec wybierają liczni klienci z całego regionu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wynajem podnośników.

Rodzaje podnośników na wynajem

Podnośniki to urządzenia, które mają zabudowany podest (kosz), na którym pracownik może przemieszczać się na znaczne wysokości i wykonywać bezpiecznie swoją pracę. Oferujemy wynajem podnośników różnego rodzaju. Nasze urządzenia ułatwią ci pracę bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu podnośników.

Podnośniki dzielimy na:

  • zwyżki przegubowe, które świetnie radzą sobie w trudno dostępnych miejscach, np. na liniach produkcyjnych w fabrykach
  • podesty na przyczepie, które są lekkie i mają nieduże rozmiary
  • podesty masztowe
  • podnośniki teleskopowe, które wynoszą operatora na znaczną wysokość

Komu najczęściej przydają się podnośniki?

Na wynajem podnośników decydują się często firmy budowlane. Kiedy wykonują prace wykończeniowe na wysokości, podnośnik koszowy może bezpiecznie wynieść pracownika wraz z materiałami budowlanymi na określoną wysokość.

Sprawdzają się także do wykonywania prac serwisowych i naprawczych na wysokościach, np. do mycia okien i elewacji, czy prac dekarskich. Wśród firm decydujących się na wynajem podnośników wiele jest takich, które zajmują się również renowacją zabytków.

Wynajem podnośników to także doskonała opcja dla osób, które zajmują się renowacją ogrodów. Podcinanie drzew i wysokich krzewów z kosza zwyżki jest bardzo wygodne. Zwyżka umożliwia manewrowanie na nierównym i nieutwardzonym terenie.

Ze zwyżek korzystają również pracownicy magazynów, którzy muszą umieszczać towar na wysokich regałach. Ponadto sprawdzają się one w firmach produkcyjnych, w których znajdują się wysokie roboty i prasy. Pracownicy zajmujący się ich naprawą i konserwacją korzystają w tym celu z podnośników koszowych.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem zwyżki?

Wiele firm decyduje się na wynajem podnośników, bo to oznacza niższe koszty niż utrzymywanie własnego sprzęty. Oferując wynajem zwyżki, zapewniamy serwis i pełne wsparcie.