Śledź nas:
Change your language:

Podesty masztowe wynajem Katowice

Podesty są chętnie wykorzystywane w halach produkcyjnych, magazynach, pracach budowlanych i remontowych. Jeśli nie chcesz kupować takiego urządzenia na własność, z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia podestów ruchomych. Profesjonalna obsługa, pełna satysfakcja i dopasowanie warunków do Państwa oczekiwań to nasze główne priorytety. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dostępny u nas wynajem podnośników nożycowych oraz podnośników koszowych z pewnością spełni Państwa wymagania.

Podesty masztowe Katowice

Podest masztowy to inaczej podnośnik koszowy, gdzie operator znajduje się na platformie, która jest umieszczona na maszcie. Mogłoby się wydawać, że takie urządzenia oferują tylko podnoszenie w pionie. Nic bardziej mylnego! Wiele zwyżek koszowych charakteryzuje się wysięgiem bocznym. Nasza firma oferuje wynajem podnośnika koszowego- zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są to wszechstronne urządzenia, które jednak mają wysoki koszt i zajmują dużo miejsca. Proponowany przez nas wynajem podnośników koszowych na pewno zadowoli Państwa budżet.

Podesty przegubowe Katowice

Kolejnym typem podestów są podnośniki przegubowe- jest to podwozie samobieżne, które jest wyposażone w specjalny wysięgnik. Umożliwia on realizację prac na wysokościach. Przegub zastosowany w ramionach sprawia, że urządzenie jest kompaktowe. Ma również duży zasięg boczny, co nie dotyczy się podnośników nożycowych - one mają mniejsze pole pracy i nie są w stanie dotrzeć tam, gdzie podesty przegubowe.

Podesty nożycowe Katowice

Maszyny do pracy na wysokościach, w których platforma robocza jest podnoszona dzięki mechanizmowi rozkładanych nożyc to podnośniki nożycowe. Są to podesty ruchome należące do grupy wolnobieżnych. Posiadamy szeroką flotę podnośników, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wynajem zwyżek nożycowych to jedna z najczęściej udzielanych przez nas usług.

Podesty teleskopowe Katowice

Zwyżki  teleskopowe to urządzenia przeznaczone do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków. Ich konstrukcja ma na celu osiągnięcie jak największej wysokości roboczej i zasięgu bocznego. Udźwig ładowarek teleskopowych jest ich niezwykłą zaletą, ponieważ bez względu na poziom wysunięcia teleskopu, udźwig sie nie zmniejsza.

 Zwyżka teleskopowa to podest ruchomy, przy którym trzeba pamiętać o prawidłowym ładowaniu akumulatorów. Zapewni to ciągłą pracę bez niechcianych przygód. Niektóre podnośniki mają również alternatywne źródło zasilania- jest to tak zwany bi-fuel- na przykład silnik spalinowy i zasilanie akumulatorowe.

Pomoc takich urządzeń jak podnośniki koszowe w pracy jest nieoceniona. Umożliwiają one dotarcie do miejsc niedostępnych i trudno osiągalnych. Nasza wypożyczalnia podnośników ma w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń- umożliwiamy wynajem podestów ruchomych oraz teleskopowo przegubowych. Wierzymy, że obdarzą nas Państwo zaufaniem, a nasze podnośniki elektryczne spełnią Wasze oczekiwania.