Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Śledź nas:
Change your language:

Wypożyczalnia podestów ruchomych, kiedy jest to dobry wybór?

Spośród maszyn często wykorzystywanych na budowach, w magazynach czy w fabrykach na uwagę zasługują podesty ruchome. O ile niektórzy przedsiębiorcy decydują się na zakup zwyżki, to w wielu sytuacjach lepszym pomysłem jest wynajem podestów ruchomych.

Wypożyczalnia podestów ruchomych

Podesty ruchome można podzielić na dwie podstawowe grupy – ze względu na napęd. Podesty z silnikami elektrycznymi służą do pracy w przestrzeniach zamkniętych, szczególnie tam, gdzie pracują ludzie. Zwyżki samojezdne z napędem spalinowym sprawdzają się na powietrzu. Najczęściej spotyka się je na placach budów, przy wycince i pielęgnacji drzew bądź podczas wieszania plakatów lub elementów instalacji elektrycznej, bądź telefonicznej. Różnorodność rynkowej oferty obejmującej nowe i używane podnośniki sprawia, że dla mniejszych przedsiębiorców zamiast zakupu rekomendujemy takie miejsca, jak wypożyczalnia podnośników ruchomych. Możliwość wynajmu połączona z transportem na wybrane miejsce to ważny atut. Wypożyczalnia podestów ruchomych świadczy fachowe doradztwo oraz transport. Dzięki temu zleceniodawca nie obawia się o to, że urządzenie nie sprawdzi się w danej pracy.

Poza napędem, różnice między zwyżkami dotyczą konstrukcji. Spotyka się zwyżki wiszące, masztowe i przejezdne. Oferta firmy Instant Polska obejmuje podnośniki przegubowe z wysięgnikiem bocznym, podesty nożycowe kompaktowe, podnośniki towarowe oraz inne akcesoria sprawdzające się podczas prac na wysokościach (drabiny, rusztowania aluminiowe, przenośne schody aluminiowe oraz elementy zabezpieczające mienie i ludzi).

Korzyści

Okresowy lub okazjonalny wynajem podnośników jest nie tylko opłacalny, ale tez wygodny. Przedsiębiorca lub osoba prywatna zamawiając zwyżkę, nie musi martwić się o serwisowanie, konserwację czy usterkowość. Wypożyczalnia podestów ruchomych oferuje wyłącznie sprawdzony i w pełni sprawny sprzęt. O stan dbają zatrudnieni przez Instant Polska serwisanci. Każde z urządzeń spełnia też branżowe normy dotyczące pracy w szczególnych warunkach. Należy dodać, że firma posiada uprawnienia UDT (Urzędu Nadzoru Technicznego) oraz świadczy usługi serwisowe na wysokim poziomie. Można także w razie potrzeb zaopatrzyć się w używany podest ruchomy, poddany szczegółowej weryfikacji. Po zakupie podnośnika można też zaopatrzyć się w części eksploatacyjne i zamienne, jeśli chce się serwisować urządzenie we własnym zakresie. Wypożyczalnia podestów ruchomych Instant Polska to partner działający na wielu obszarach. Rabaty dla stałych klientów są tylko uzupełnieniem.

wypożyczalnia podestów ruchomych