Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Śledź nas:
Change your language:

Podesty ruchome, jakie znajdują zastosowanie?

Podesty ruchome to urządzenia, które są niezwykle przydatne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac na wysokościach. Służą do przemieszczania pracowników, narzędzi oraz materiałów na stanowiska pracy w pionie oraz w poziomie. Dzięki ich wykorzystaniu wszelkie prace remontowe czy instalacyjno - montażowe mogą być wygodnie i bezpiecznie przeprowadzane, co przyczynia się do wzrostu wydajności, a co za tym idzie zwiększenia rentowności firmy.

Podesty ruchome - gdzie znajdą zastosowanie?

Podesty to dźwignice, które cieszą się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem różnych firm budowlanych, ale nie tylko. Świetnie sprawdzają się w sektorze przemysłowym i usługowym. W zależności od rodzaju konstrukcji przeznaczone są do różnych działań, takich jak mycie okien w biurowcach, wycinka drzew, prace przy liniach elektroenergetycznych, prace elektroinstalacyjne, naprawcze oświetlenia ulicznego, kontrola systemów wentylacji, montaże konstrukcji hal, dachów, prace remontowe i konserwacyjne. Chętnie korzystają z nich agencje reklamowe przy montowaniu wielkoformatowych bannerów, hale magazynowe do składowania towaru na znaczne wysokości czy zakłady produkcyjne.

Wynajem podestów - czy to się opłaca?

Korzyści z wynajmu dźwignic jest bardzo wiele. Wynajmując podesty ruchome nie musimy martwić się o aspekty utrzymania sprzętu, bieżące sprawdzanie sprawności oraz systematyczne serwisowanie.Otrzymujemy sprzęt w pełni bezpieczny, funkcjonalny i wydajny. W przypadku, gdy wykonujemy sezonowe prace nie musimy przejmować się ich transportowaniem i przechowywaniem, ponieważ po skończonej pracy, firma wynajmująca odbierze sprzęt, dzięki temu zaoszczędzimy swój czas. Podesty ruchome przeznaczone są do bardzo różnych zadań. W zależności od wariantu czyli rodzaju podestu, wysięgnika i napędu, można je idealnie dopasować do specyfiki wykonywanej pracy.

podesty ruchome
podest ruchomy

 

Jeżeli interesuje Państwa wynajem podestów ruchomych to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!